Prekių katalogas

Apie CROWN dažų gamintoją

 •      Kompanijos CROWN PAINTS istorija prasideda nuo 1777 metų, kai James Greenway Darwen mieste Lancashire grafystėje įsteigė kartūno dažymo įmonę Dob Meadows Print Shop. Apie 1800 metus pradėta ir tobulinta sienų dangų gamyba. Pirmieji eksperimentai su dažų vandens pagrindu gamyba pradėti 1904 metais, o 1906 metais įsteigta įmonė Walpamur Paint Company. Ši įmonė vis augo ir plėtėsi. Produktų gamoje Crown vardas atsirado apie 1970-uosius metus, o apie 1990-uosius įmonė buvo pervadinta į Crown Paints Ltd. Nuo 1990 iki 2008 metų priklausė pasauliniam Akzo Nobel koncernui. 2011 metais tapo Hempel Group dalimi.

       Karūna prie Crown pavadinimo vaizduojama todėl, kad nuo 1949 metų kompanija yra Jos Didenybės Karališkųjų Rūmų dažų tiekėjas.

       CROWN PAINTS gamina aukščiausios kokybės dažus, atitinkančius pirkėjų poreikius ir lūkesčius. Įmonės produkcija yra ypač populiari tarp profesionalių dažytojų. CROWN PAINTS nuolat bendradarbiauja su įvairiomis mokslinėmis laboratorijomis. Gaminama produkcija nuolat tobulinama, tampa vis labiau ekologiška, kuriami nauji produktai. Paskutiniais metais CROWN PAINTS pradėjo gaminti antibakterinius dažus ligoninėms, specialius dažus perdažyti metalus, padengtus PVC danga. Pagaminta nauja metalų dažų grupė, kurių ilgaamžiškumas iki 15 metų. Sertifikuoti dažai betoniniams tiltams ir viadukams. CROWN PAINTS asortimentas labai platus.

       Tai įmonė, kuri pirmoji pradėjo gamybą tokių unikalių produktų, kaip vieno dengimo sluoksnio dažus (Solo®Matt Emulsion) arba nenutekančius dažus (Non Drip).

       CROWN PAINTS priklauso šie prekiniai ženklai : Crown ( tonuoti su spalva dažai, skirti prekiauti prekybos centruose ), Crown Trade ( profesionalūs dažai, pasižymintys puikiu dengiamumu, sukibimu, atsparumu bei tonuojami plačia spalvų gama ), Sadolin, Sandtex Trade ( kokybiški fasadiniai dažai ).

       Lietuvoje prekiaujama Crown Trade dažais jau nuo 1995 metų. Tiek nepatyrusių, tiek profesionalių dažytojų jie mėgstami dėl puikios kokybės, protingos kainos, gero dengiamumo, atsparumo dėvėjimuisi, atsparumo blukimui.

       Tapetų ir dažų studijoje Crown dažais prekiaujama nuo 2001 metų. Iš visos Crown produktų gamos plačiausias pasirinkimas yra vandens emulsinių dažų, skirtų dažyti vidaus sienas ir lubas. Jei produktas yra prekyboje, jo aprašyme rasite nurodytas kainas. Produktus, kurių kainų nėra, galima užsakyti individualiai. Dažai tonuojami pagal Crown, NCS, ACC, RAL, Sandtex, Berger spalvų paletes. Tai daugiau kaip 3000 atspalvių. Crown vandens emulsiniai dažai puikiai dengia (12-17 m2 su 1 ltr), greitai džiūsta (išdžiūsta per 1-2 val, perdažyti po 3-4 val), kaina - nuo 0,95 iki 1,80 € nudažyti 1m2 dukart. Labai gerai tinka dažyti dažomus tapetus (popierinius, vinilinius ar stiklo audinį), nes plonai dengia ir išsaugo tapetų reljefą. Tapetai gražiai atrodo ir juos galima perdažyti daugiau kartų.

       Kodėl verta pirkti dažus Tapetų ir dažų studijoje? CROWN dažai parduodami litrais, t.y. tiek, kiek reikia nudažyti Jūsų dažomą plotą, todėl nereikės pirkti per daug dažų. Visada gausite patarimų, renkantis dažų atspalvį. Galima įsigyti dažų mėginukus (0,5 arba 1 ltr). Išdažius pirmą sluoksnį, jei atspalvis nepatinka, galima atnešti dažus ir juos pakoreguoti (pašviesinti, patamsinti ar pakeisti atspalvį pagal Jūsų norus ir galimybes). Be to, malonu gauti ir nuolaidą... 

       Nuorodos į gamintojo svetaines:

            www.crownpaints.co.uk

            www.crowntrade.co.uk

       Nuorodos į MyRoomPainter programėles:

            Apple store

            Google play 

  CROWN CLEAN EXTREME scrubbable matt 5ltr
  Kodas: crclextr

  Matiniai (kiaušinio lukšto) stipriai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - apie 2,75€
  1 ltr dengia iki 14 m2

  95 
  CROWN MATT VINYL base 5ltr
  Kodas: crmatt

  Matiniai silpnai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - 1,60€
  1 ltr dengia 14 ÷ 17 m2

  65 
  CROWN MID SHEEN VINYL EMULSION base 5ltr
  Kodas: crmidsh

  Pusiau matiniai stipriai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - apie 2€
  1 ltr dengia iki 14 m2

  69 
  CROWN P.S.B. STAIN BLOCK PRIMER 5ltr
  Kodas: crpsb

  Dėmes blokuojantis gruntas vandens pagrindu
  Nudažyti 1m2  - apie 2,25€
  1 ltr dengia iki 12 m2

  135 
  CROWN PX3 ALKALI RESISTING SEALER gruntas 5ltr
  Kodas: cralkres

  Blokuojantis gruntas vaitspirito pagrindu
  Nudažyti 1m2  - apie 1,55€
  1 ltr dengia iki 13 m2

  99 
  CROWN STRONGHOLD SMOOTH masonry paint 5ltr
  Kodas: crstrsm

  Lygūs fasadiniai dažai vandens pagrindu
  Nudažyti 1m2 dukart - apie 1,50€
  1 ltr dengia iki 16 m2

  59