Prekių katalogas

Apšiltinimo plokštės DEPRON, 1m²

 • Apšiltinimo plokštės DEPRON, 1m²

  Kodas: depron

  Išmatavimai: 1,25 × 0,8 m ( 1 m² )

  Storis: 6 mm

  1 m² kaina 7 €

 • Kaina už 1 plokštę, išmatavimai 1,25 × 0,8 m = 1 m², storis 6 mm.

  Plokštės pusę su užrašais DEPRON klijuokite į sienos pusę, o baltą dėkite į išorę daryti tolesnei apdailai. Naudoti klijus, skirtus klijuoti putplasčiui.

  Klijuoti rekomenduojama PUFAS klijais stiroporui, o siūles užpildyti glaistu PUFAS Styro-Fill. 

  Įsigyti galima parduotuvėje Tapetų ir dažų studija adresu Olandų 6, Vilnius.

  Dėl pristatymo kurjeriu į kitus miestus skambinkite tel. 8 686 27522.

   

       Techniniai duomenys

       DEPRON izoliacinės plokštės pagamintos iš ekstrudinio polistireno su uždarų porų struktūra. Jos yra be florchloroangliavandenilių, tirpiklių, plastifikatorių. Atsparios cementui, kalkėms, gipsui, šarmams, o taip pat išsiskiriančioms druskoms (nitratinėms apnašoms) ir beveik visoms vandeninėms substancijoms (neatsparios organiniams tirpikliams). Jos nesiskaido, nepelija, nėra terpė pelėsio atsiradimui ir yra bekvapės.

       DEPRON izoliacinės plokštės pasižymi tokiomis fizinėmis savybėmis kaip nepralaidumas, žemas šilumos laidumas, temperatūrinio režimo palaikymas, patalpų apšildymo pagreitinimas ir t.t., todėl yra naudojamos vidaus šilumos izoliacijai, o taip pat pažeidimų, atsiradusių dėl susidarančio kondensato, kuris iššaukia pelėsio atsiradimą, pašalinimui. Užklijavus izoliacines plokštes, patalpų kampuose rekomenduojama priklijuoti dekoratyvinius profilius iš polistirolo ar ekstrudinio putplasčio. Jei ant klijuojamo pagrindo yra didelių plokštės pažeidimų ar didelių tarpų tarp plokščių, tai juos būtina užtaisyti sekančiu būdu: iš DEPRON izoliacinės plokštės atpjauti atitinkamo dydžio intarpą, kad gerai susiglaustų su plokščių kraštais arba perdengus padaryti dvigubą pjūvį ir įklijuoti į tarpus. Nedidelių tarpelių pašalinimui tarp plokščių arba plokščių pakraščiuose, pvz. prie lango, durų, plytelių ar pan., naudoti glaistą su žemu šilumos pralaidumu PUFAS Styro-fill/ skystas stiroporas, kuris savo savybėmis panašus izoliacinėms plokštėms DEPRON. Šalčio tiltų išvengimui nerekomenduojame tarpus užpildyti klijais ar įprastu glaistu.

       6 mm storio DEPRON plokštės pagal šilumos izoliacines savybes atitinka 10 cm storio plytų mūro sienai arba 36 cm standartinio betono sienai.

       Techniniai duomenys:

       - vandens garų pralaidumo pasipriešinimo koeficientas µ: 450 (DIN 52615)

       - šiluminis laidumas 0,0306 W/mK

       - šiluminė varža 0,1961 m²K/W

       - atitinka DIN 4102 reikalavimus ir priklauso sunkiai užsiliepsnojančių medžiagų B2 klasei

       - tankis apie 33 kg/m³

       - kvadratinio metro svoris apie 200 g

       - sudėtis: ekstrudinis polistirenas

       - sandėliavimas: nuo -60 °C iki +100 °C

       - galiojimas neribojamas

   

        Panaudojimo vietos:

          1. Ant šaltų išorės sienų

          2. Ant drėgnų ir šaltų išorės sienų

          3. Ant šaltų pertvarų

          4. Ant šaltų rūsių sienų

          5. Ant sutrūkinėjusių sienų, per kurias išeina šiluma

          6. Patalpų kampuose (kur kaupiasi dulkės, atsiranda pelėsis)

          7. Radiatorių nišose, kur netenkama šilumos

          8. Langų ir durų angose

          9. Žaliuzių sumontavimo vietose

          10. Ant sienų už baldų

          11. Ant lubų

          12. Ant mansardų lubų

    

   

       Savybės ir panaudojimas

         Tai profesionalios izoliacinės plokštės vidaus patalpų izoliacijai, jos yra 6 mm storio. Aukščiausios klasės plokštės pasižymi izoliacinėmis savybėmis, sumažina vandens garų patekimą nuo drėgnų sienų ir yra efektyvi sienų ir lubų apsauga nuo drėgmės. Tokiu būdu užkertamas kelias pelėsio atsiradimui ir užtikrinamas sveikas klimatas patalpų viduje. Be to, užklijavus plokštes išlyginami nedideli nelygumai ar struktūrinis paviršius, sumažinami šalčio ir šilumos tiltai. Iki 30 % sumažina šilumos praradimą lyginant su neapšiltinta plytų siena.

       Pagrindas
       Klijuoti galima sienas ir lubas patalpų viduje. Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, švarus, lygus ir nestipriai sugeriantis. Drėgnos, pelėsiu ar žaliomis apnašomis pažeistos vietos turi būti kruopščiai nuvalytos, gerai išdžiovintos, pašalintos drėgmės patekimo priežastys.

       Pagrindo paruošimas
       Senus tapetus, atšokusius ir vandenyje tirpius dažus pašalinti su PUFAS tapetų ir klijinių dažų pašalinimo priemone. Su PUFAS užpildančiu glaistu užglaistyti
  paviršiuje esančias skyles, įtrūkimus. Nušlifuotus paviršius nuvalyti nuo dulkių ir gruntuoti PUFAS gruntu LF. Stipriai sugeriančius, smėlėtus ir kreiduotus paviršius gruntuoti PUFAS gruntu LF.

       Klijai DEPRON izoliacinėms plokštėms
       Sugeriantiems paviršiams rekomenduojame naudoti PUFAS Styroporkleber/ Putplasčio klijai. O nesugeriantiems paviršiams, tokiems kaip plastikas, metalas, keramika ir t.t. rekomenduojame kontaktinius klijus, tokius kaip PUFAS kontaktiniai klijai K12.

       Darbo su DEPRON plokštėmis tvarka yra analogiška PUFATHERM plokštėms:

   

    

 • Alternatyvios prekės

  Apšiltinimo plokštės PUFATHERM, 0,5 m²
  Kodas: pufath7

  Išmatavimai: 1 × 0,5 m

  Storis: 7 mm

  1 m² kaina 7,60 €

  380