Prekių katalogas

DEKORATYVINĖS TAPETŲ JUOSTOS

DEKORATYVINĖS TAPETŲ JUOSTOS

     Dekoratyvinės tapetų juostelės (bordiūrai) klijuojamos ant dažytų arba tapetuotų sienų:

     - sienų viršuje prie lubų;

     - horizontaliai ant sienų tam tikrame aukštyje, atskiriant dviejų rūšių tapetus arba skirtingais atspalviais dažytus paviršius;

     - vertikaliai ir horizontaliai, aprėminant tapetus, duris, langus ar dar kažką.

     Dekoratyvinės juostelės gali būti spalvotos arba baltos, skirtos dažyti. Pagal medžiagą, iš ko pagamintos, gali būti popierinės arba vinilinės. Lipnios juostelės klijuojamos kaip lipdukai, o visoms kitoms priklijuoti tepami klijai. Klijuojant ant dažytos sienos ar tapetuotos popieriniais tapetais, galima naudoti paprastus tapetinius klijus. Klijuojant ant viniliniais tapetais tapetuotos sienos, būtina naudoti specialius klijus tapetinėms juostelėms.

     Tapetų ir dažų studijoje dekoratyvinių juostelių pasirinkimas yra, ko gero, didžiausias Lietuvoje - apie 200 pavyzdžių: siaurų ir plačių, spalvotų ir dažomų, lipnių ir nelipnių, vaikiškų. Rulonėlių ilgis 5 arba 10 metrų, parduodama rulonėliais, kainos apie 2 ÷ 7 € už rulonėlį. Prieš važiuojant pirkti, išsimatuokite perimetrą, kiek metrų reikės juostelės ir būtinai atsivežkite pavyzdžius tapetų ar dažų atspalvių, žiūrint prie ko derinsit juosteles. Pavyzdžiai padės Jums lengviau apsispręsti, o ir pardavėjas tada galės kažką patarti.

     Užsakomos dekoratyvinės juostos: katalogas ONLY BORDERS

     Baltos (dažomos) dekoratyvinės juostos: čia

  

     Kad lengviau įsivaizduotumėte siūlomą dekoratyvinių juostelių asortimentą, žemiau rasite stendo su juostelėmis nuotraukas: