Prekių katalogas

Priedas skystiems tapetams - įvairių atspalvių ir formų blizgutis

 •      Skystų tapetų sudėtyje gali būti arba nebūti blizgučio. Pavyzdžiui, Silkplaster skysti tapetai praktiškai visi parduodami be blizgučio. Jį galima įdėti papildomai. Priklausomai nuo skystų tapetų ar interjere vyraujančių atspalvių, rinkitės auksinį arba sidabrinį blizgutį. O pagal formą jis gali būti taškučiais arba brūkšniukais (lietutis). Blizgutis taškučiais mažiau matomas, o brūkšniukais - labiau matomas, daugiau blizgesio.

       Vienas maišelis blizgučio apskaičiuotas įmaišyti vienam maišui skystų tapetų. Tačiau galite savo nuožiūra keisti kiekį ar kombinuoti spalvas ar formas. Pvz., vienas maišelis blizgučio dviems maišeliams skystų tapetų ar atvirščiai, arba po maišelį blizgučio taškučiais ir brūkšniukais sumaišyti su dviem maišeliais skystų tapetų.Tik atminkite, kad svarbu TOLYGIAI išmaišyti blizgutį su skystais tapetais.

       Patartina maišyti tokia tvarka: į reikiamą kiekį vandens pradžioje pilamas blizgutis, išmaišoma, tada dedami skysti tapetai ir galutinai tolygiai išmaišoma, o paskui brinkinama.

     

  Blizgutis sidabrinis taškučiais
  Kodas: blizgutis st

  Pristatymas 1-4 dienos. 

  150
  Blizgutis sidabrinis brūkšniukais
  Kodas: blizgutis sb

  Pristatymas 1-4 dienos. 

  150
  Blizgutis auksinis taškučiais
  Kodas: blizgutis at

  Pristatymas 1-4 dienos. 

  150
  Blizgutis auksinis brūkšniukais
  Kodas: blizgutis ab

  Pristatymas 1-4 dienos. 

  150