Prekių katalogas

CROWN dažai sienoms

 •      Angliški aukščiausios klasės CROWN vandens emulsiniai dažai pasižymi ypač geru dengiamumu (iki 12÷17 m² su 1 ltr), puikiu atsparumu saulės šviesai ir valymui, labai gera kaina (nudažyti 1 m² dukart dažai kainuoja 0,85€÷1,80€), nereikalauja specialaus grunto ar ypatingo paviršiaus paruošimo. Su šiais dažais puikų rezultatą pasieks ne tik patyręs profesionalus dažytojas, bet ir dažytojas ”mėgėjas”.

       Sienoms labiausiai rekomenduojami dėl labai gero atsparumo dėvėjimuisi ir tuo pat metu mažo blizgumo būtų  CLEAN EXTREME emulsion dažai (kiaušinio lukšto matiškumas). Bet jų ir kaina didžiausia.

       MATT VINYL emulsion matiniai dažai neturi blizgesio, bet jų atsparumas ir plaunamumas yra labai silpnas, todėl juos naudoti galima būtų nebent svetainių ar miegamųjų dažymui. 

       MID SHEEN VINYL emulsion (pusiau matiniai dažai) yra optimalus kainos ir kokybės pasirinkimas norintiems labai atsparių nedaug blizgių dažų už gerą kainą.

       Visi šie dažai labai gerai tinka dažyti dažomus tapetus (popierinius, vinilinius ar stiklo audinį), nes plonai dengia ir išsaugo tapetų reljefą. Tapetai gražiai atrodo ir juos galima perdažyti daugiau kartų.

   Dėl dažų pirkimo atsiimant iš Tapetų ir dažų studijos arba siuntimo per kurjerių tarnybas (tik šiltuoju metų laiku) kreipkitės telefonu ar el. paštu.

  CROWN CLEAN EXTREME scrubbable matt 5ltr
  Kodas: crclextr

  Matiniai (kiaušinio lukšto) stipriai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - apie 2,75€
  1 ltr dengia iki 14 m2

  95 
  CROWN MID SHEEN VINYL EMULSION base 5ltr
  Kodas: crmidsh

  Pusiau matiniai stipriai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - apie 2€
  1 ltr dengia iki 14 m2

  69 
  CROWN MATT VINYL base 5ltr
  Kodas: crmatt

  Matiniai silpnai plaunami vandens emulsiniai dažai
  Nudažyti 1m2 dukart - 1,60€
  1 ltr dengia 14 ÷ 17 m2

  65