PUFAS baltas gruntas 2,5ltr

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: baltas1
  14 
  Į krepšelį 

  Baltas gruntas prieš tapetavimą

  2,5ltr išeiga apie 20m²

  Pristatymas 2-3 dienos

 •      Gamintojas PUFAS (Vokietija).

       Baltas gruntas atlieka dvi funkcijas: gruntuoja paviršių (jį sutvirtina, sureguliuoja įgeriamumą) ir jį padengia tolygia balta spalva. Reikalingas ant tamsių ar dėmėtų paviršių, kurie bus tapetuojami šviesiais flizelininiais paprastais, foto ar dažomais tapetais, klijuojami stiklo audiniu ar dengiami skystais tapetais. Būtina juo padengti tik per siūles glaistytą gipskartonį.Tamsus ar dėmėtas paviršius nebaisus, kai tapetai tamsūs ar yra popieriaus pagrindu.

       PUFAS balto grunto paviršius turi smulkų grūdėtumą, kas pagerina tapetų sukibimą.

       Tinkamas naudoti ant visų mineralinių paviršių (betonas, kalkinis, cementinis ar gipsinis tinkas)  ir gipskartonio plokščių. Nuo paviršiaus pašalinkite atsilupusias medžiagas. Paviršius, kurie yra stipriai įgeriantys, birūs ar kreiduoti, nugruntuokite giluminiu gruntu. Baltas gruntas dengiamas voleliu, teptuku, šepečiu arba purkštuvu.Normaliomis sąlygomis būtinas džiūvimo laikas minimum 6÷8 valandos. Nedirbti žemesnėje nei +5°C temperatūroje. Įrankius po darbo plauti vandeniu. Laikyti vėsioje vietoje. Saugoti nuo užšalimo.

       Nepatartina dėmių šalinimui naudoti paprastus vandens emulsinius dažus. Jie gali stipriai sumažinti ar visai panaikinti įgeriamumą, jų plėvelė labai lygi. Visa tai blogina sukibimą.

       Vis tik, jei paviršius ne tik dėmėtas, bet ir nelygus, labiau rekomenduočiau ne dažyti, o glaistyti jį. Glaistas nebrangus, darbas nesudėtingas, o nušaunate du zuikius - ir paviršių išlyginate, ir gaunate baltą paviršių. 

       Siųsti per kurjerį galima tik esant teigiamai temperatūrai!