Prekių katalogas

Skysti tapetai WALLDECOR (Japonija)

 •  

       Japonijos kompanija T. Murakami & Co. gamina sienų ir lubų dangas medvilnės ir vilnos pagrindu, dar kitaip žinomas prekiniu ženklu „WALLDECOR”, o taip pat iš rinktinio smėlio susidedančias TOKYO FUKKO (kindžiaku) apdailines medžiagas ir MURACO kanapės pluošto aukščiausio lygio tapetus.

       Japoniška sienų ir lubų danga „WALLDECOR“ - tai alternatyva dažytoms ir tapetuotoms sienoms. Į sudėtį įeina natūralios medžiagos: medvilnė, vilna, maistinis želatinas, ąžuolo žievė, gėlių lapeliai, žėrutis ir kitos sudedamosios dalys. Gamintojai, įvairiai derindami komponentus, siūlo 26 skirtingas medžiagos rūšis ir papildomas modifikacijas. Ši medžiaga turi puikią išvaizdą, lengvai ir paprastai užtepama ant dengiamo paviršiaus. „WALLDECOR“ sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių, tai ekologiškas produktas.

       Vienoje pakuotėje medžiagos kiekis 0,6 – 1 kg. Vienos pakuotės išeiga vidutiniškai – 4m² purškiant ir apie 3,5m² glaistant, priklausomai nuo įgudimo. Vandens kiekis - nuo 5 iki 7 ltr šilto vandens maišui, priklausomai nuo sudėties. Konkretus kiekis nurodytas ant pakuotės. Brinkinti užtenka 2÷3 valandas.

    

  WALLDECOR skysti tapetai CHUR
  Kodas: chur

  Yra pardavime

  Pristatymas 1-2 dienos.

  1m2 kaina apie 6,50 €

  28 
  WALLDECOR skysti tapetai MADRID
  Kodas: madrid

  Yra pardavime

  Pristatymas 1-2 dienos.

  1m2 kaina apie 8 €

  32