Prekių katalogas

AKOYA užsakomų tapetų katalogas

AKOYA užsakomų tapetų katalogas

AKA00.., AKA21.. - plotis 0,91m , kaina 40 €/m¹

AKA1.. - plotis 0,90m , kaina 54 €/m¹

AKA22.., AKA23.. - plotis 0,91m , kaina 54 €/m¹

AKA3.. - plotis 0,91m , kaina 49 €/m¹

AKA4.. - plotis 0,92m , kaina 67 €/m¹

AKA5.. - plotis 0,91m , kaina 43 €/m¹

  

     Parduodami tik pagal užsakymą. Matuojami bėginiais metrais (minimalus kiekis - 1 metras), pristatymas trunka iki 4÷6 savaičių. Avansas - 30%.

     AKOYA - dirbtiniu būdu Japonijoje ir Kinijoje auginami deimantai. Jie vertinami už savo stebuklingą blizgesį ir nuostabiai šiltus rausvus ir sidabrinius atspalvius.          OMEXCO kolekcija AKOYA - deimantas tarp natūralių sienų dangų. Šią kolekciją sudaro trijų rūšių tapetai:

     - popieriaus pagrindo vienspalviai tapetai su sizalio pluoštu(AKA0..), sizalio pluoštas su atspausdintu klasikiniu raštu(AKA1..) ir ažūrinis sizalio pluoštas su persišviečiančiais pagrindo atspalviais(AKA5..),

     - popieriaus pagrindo tapetai su džiuto pluoštu(AKA2..),

     - flizelino pagrindo tapetai su žėručiu(AKA3..) ir su perlamutriniu vermikulitu(AKA4.., beje, tai mineralas, kuris išgaunamas cheminės reakcijos metu prie aukštos temperatūros tarp kvarco ir granito).

     Spalvinė gama varijuoja nuo natūralių atspalvių(lino, šiaudo, tabako, kreminis) iki superšiuolaikiškų(fuksijos, purpurinis, violetinis, salotinis) su aukso, sidabro ar bronzos priemaiša. 

     Gamintojo puslapis: http://omexco.com/en/collections/akoya/fotos/MTA0Mw--/MTU2